-
Dostępność
Dostępne od ręki
-
wysyłka:
1-2 dni robocze wysyłka: 1-2 dni robocze -
Gwarancja
2-letnia ochrona Gwarancja2-letnia ochrona
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami:
Opis produktu
Komora gospodarcza gradia szara
SPECYFIKACJA I DANE TECHNICZNE:
✅Wymiary: 508mm x 338mm x 240mm
✅Wykonany z polipropylenu
✅Odporny na środki chemiczne i wysokie temperatury
✅Nadaje się do użytkowania wewnątrz pomieszczeń, jak również na zewnątrz
✅Idealny do garażu, kotłowni, warsztatu, pralni
✅Do baterii ściennych i stojących
✅W komplecie wszystko co potrzebne do montażu: syfon, zestaw montażowy
Specyfikacja produktu
| Wysokość | 240mm |
|---|---|
| Szerokość | 508mm |
| Syfon w zestawie | TAK |
| Seria | Gradia |
| Materiał | Polipropylen |
| Kolor syfonu | CHROM |
| Kolor | Szary |
| Długość | 338mm |





