-
Availability
Available immediately
-
Shipment:
1-2 business days Shipment: 1-2 business days -
Guarantee
2-year protection Guarantee2-year protection
Product compliance details:
Product description
Economy chamber gradia gray
SPECIFICATIONS AND TECHNICAL DATA:
✅Dimensions: 508mm x 338mm x 240mm
✅Made of polypropylene
✅Resistant to chemicals and high temperatures
✅Suitable for indoor as well as outdoor use.
✅Ideal for garage, boiler room, workshop, laundry room
✅For wall-mounted and floor-standing faucets
✅Everything needed for installation included: siphon, installation kit
Specyfikacja produktu
| Wysokość | 240mm |
|---|---|
| Szerokość | 508mm |
| Syfon w zestawie | YES |
| Seria | Gradia |
| Materiał | Polypropylene |
| Kolor syfonu | CHROM |
| Color | Gray |
| Length | 338mm |





