-
Dostępność
Dostępne od ręki
-
wysyłka:
1-2 dni robocze wysyłka: 1-2 dni robocze -
Gwarancja
2-letnia ochrona Gwarancja2-letnia ochrona
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami:
Opis produktu
Stylowa umywalka nablatowa RIO o okrągłym kształcie to idealny wybór dla osób lubiących minimalizm i funkcjonalność. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów jest odporna na uszkodzenia. Wyposażona w przelew zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, zapobiegając przypadkowemu przepełnieniu wodą. Pasuje do nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych łazienek.
Specyfikacja produktu
| Materiał | ceramika |
|---|---|
| Długość | 460mm |
| Głębokość | 180mm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Średnica odpływu | 45mm |
| Szerokość | 460mm |
| Typ montażu | nablatowy |













