-
Availability
Available immediately
-
Shipment:
1-2 business days Shipment: 1-2 business days -
Guarantee
2-year protection Guarantee2-year protection
Product compliance details:
Product description
BONA countertop washbasin in white is an elegant round ceramic, which perfectly fits into the minimalist and functional design of modern bathrooms. Thanks to high-quality materials, the basin is resistant to damage and easy to clean. It is ideal for both modern and more traditional arrangements. Its simple but stylish appearance will add charm to any interior.
Specyfikacja produktu
| Materiał | ceramics |
|---|---|
| Typ montażu | countertop |
| Szerokość | 417mm |
| Średnica odpływu | 45mm |
| Kształt | Round |
| Color | White |
| Głębokość | 135mm |
| Length | 417mm |







