-
Availability
Available immediately
-
Shipment:
1-2 business days Shipment: 1-2 business days -
Guarantee
2-year protection Guarantee2-year protection
Product compliance details:
Product description
The SIMPLE bathroom radiator is a combination of minimalist form and elegance, which fits perfectly into the design of any bathroom. Its simple design makes it not only an aesthetic element of the interior, but also a practical solution for drying towels and everyday use.
Thanks to its timeless design, the radiator blends perfectly with both modern and classic arrangements. It is a functional detail that combines convenience, thermal comfort and stylish design in one.
Specyfikacja produktu
| Wysokość | 700mm |
|---|---|
| Szerokość | 400mm |
| Seria | Simple |
| Pojemność | 2,31L |
| Moc | 234W |
| Materiał | steel |
| Color | Brushed gold |
| Przyłącze | cross, Middle, Top/bottom |
| Rozstaw przyłącza | 350mm, 50 mm |









