-
Availability
Available immediately
-
Shipment:
1-2 business days Shipment: 1-2 business days -
Guarantee
2-year protection Guarantee2-year protection
Product compliance details:
Product description
The ARCO countertop washbasin is a modern rectangular ceramic in white. Its minimalist design fits perfectly into various styles of bathrooms, adding elegance to them. It is easy to keep clean and provides functionality thanks to the hole for the faucet. It is ideal for bathrooms with a modern character.
Specyfikacja produktu
| Mounting type | countertop |
|---|---|
| Width | 335mm |
| Drain diameter | 45mm |
| Material | ceramics |
| shape | Square |
| Color | White |
| Depth | 120mm |
| Length | 300mm |












